Wygodna kontrola
działań sprzedażowych

EMP to system SFA działający jak mobilny CRM. W ramach jednego narzędzia zespół zaplanuje swoją pracę, a Ty zmierzysz wydajność poszczególnych przedstawicieli handlowych i udoskonalisz strategię sprzedaży dzięki zgromadzonym danym.

Jako mobilny handlowiec zoptymalizujesz zaś trasy wizyt u kontrahentów, wygodnie złożysz zamówienie podczas spotkania, a wszystkie niezbędne informacje o kliencie będziesz mieć zawsze pod ręką.

Aplikacja dla handlowców to wygodne wsparcie dla całego zespołu sprzedaży – od przedstawicieli handlowych po managerów.

System SFA

Sales Force Automation

System SFA to oprogramowanie wspomagające automatyzację działań wykonywanych przez zespół handlowy. Profesjonalnie wdrożona aplikacja dla handlowców zawiera niektóre funkcjonalności mobilnego CRM i ERP, dzięki którym wspiera dział handlowy w zakresie takim jak m. in.:

 • zarządzanie informacjami o klientach
 • składanie zamówień i kontrola ich realizacji
 • planowanie działań handlowych
 • kontrola realizacji wizyt

 

Zoptymalizuj pracę swojego zespołu i odblokuj pełen potencjał przedstawicieli handlowych. 

System SFA dla handlowców

Aplikacja dla handlowców

poznaj automatyzację w praktyce

Aplikacja dla handlowców działa w oparciu o system SFA, który automatyzuje zadania wykonywane przez zespół handlowy. Profesjonalnie wdrożony system zawiera funkcjonalności mobilnego CRM i ERP, dzięki którym wspiera dział handlowy w zakresie takim jak m. in.: zarządzanie ofertami, składanie zamówień i kontrola ich realizacji, planowanie działań handlowych i kontrola realizacji wizyt.

Wypełnij formularz, a nasz doświadczony ekspert wyśle Ci dostęp do wersji demonstracyjnej systemu EMP i przedstawi pełnię możliwości zastosowania i integracji.

Zaufali nam

Wygodna praca handlowców

System SFA EMP to wygodna aplikacja dla przedstawicieli handlowych do zarządzania pracą i planowania wizyt u klientów. Mobilni handlowcy mają wgląd w informacje o kontrahentach, ich zamówieniach, a także znają aktualny stan magazynowy. Takie połączenie to dla handlowców prosty sposób na usprawnienie procesów sprzedażowych i zwiększenie efektywności.

Planowanie wizyt u klientów

Z aplikacją SFA zaplanujesz wizyty u klientów za pomocą kilku kliknięć. Wbudowany kalendarz sprawia zaś, że żadne spotkanie Ci nie umknie.

Tworzenie i optymalizacja tras

Z poziomu aplikacji dla handlowców wyznaczasz wszystkie punkty, które chcesz odwiedzić danego dnia. W efekcie otrzymujesz zaplanowaną i zoptymalizowaną trasę, wyświetloną w Google Maps.

Praca online i offline

Brak zasięgu? Z aplikacją SFA EMP to nie problem. Zamówienia i informacje, które zbierzesz, zostaną przechowane w pamięci telefonu. Gdy tylko odzyskasz zasięg, trafią do miejsca docelowego – czyli do Twojego ERP.

Stany
magazynowe

Aplikacja dla handlowców współpracuje z Twoim systemem handlowo-magazynowym, dlatego zawsze wiesz, jakie zapasy produktów zostały i jak duże zamówienie klient może złożyć.

Grupowanie klientów

Segmentacja klientów na podstawie wybranych cech pozwala tworzyć spersonalizowane oferty. Grupowanie kontrahentów może odbywać się np. na podstawie wielkości klienta, rodzaju prowadzonej działalności czy jego priorytetowości.

Pełna historia
wizyt u klientów

Z mobilną aplikacją SFA zawsze masz dostęp do informacji o poprzednich wizytach u kontrahenta oraz o przeprowadzonych podczas nich działaniach i złożonych zamówieniach.

Spersonalizowana obsługa klienta

Wgląd do historii zamówień, przyznawanie rabatów, ankiety satysfakcji czy notatki z wizyt – wszystkie te funkcje znajdziesz w systemie SFA. Z ich pomocą stworzysz indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb kontrahenta.

Historia zamówień

Dzięki dostępowi do historii zamówień kontrahenta, w kilka chwil sprawdzisz, jakie produkty wybiera klient, w jakich ilościach i jakie są jego zakupowe przyzwyczajenia. Pozwoli Ci to lepiej zaplanować kolejne zamówienia.

Rabatowanie zamówień

Każdy z Twoich kontrahentów może mieć indywidualne warunki handlowe. Z aplikacją SFA zyskujesz możliwość stosowania rabatów i zniżek dla klientów.

Notatki z wizyty

Podczas każdej wizyty u klienta możesz zapisać najważniejsze informacje w notatkach w aplikacja dla handlowca. Zrobisz to tak, jak Ci wygodniej – w formie tekstowej lub głosowej.

Ankiety satysfakcji

Twórz spersonalizowane oferty dzięki dostępowi do historii zamówień kontrahenta. W kilka chwil sprawdzisz, jakie produkty wybiera klient, w jakich ilościach i jakie są jego zakupowe przyzwyczajenia.

Informacje o produktach

Trudno pamiętać o szczegółach wszystkich produktów. W aplikacji SFA znajdziesz dane o każdym towarze, dlatego pytanie od klienta nigdy Cię nie zaskoczy.

Status rozrachunków

Zyskujesz wgląd w historię płatności klienta, dlatego zawsze wiesz, czy wszystkie jego należności są uregulowane. Znasz również limit kredytowy kontrahenta. W ten sposób możesz podejmować bezpieczne decyzje sprzedażowe.

Centrum dowodzenia managera

Z systemem SFA zyskujesz wgląd w rozbudowane analizy i raporty.  Nadzoruj pracę swojego zespołu handlowego, monitoruj jego efektywność i dostosowuj strategię sprzedażową w oparciu o solidne dane.

Nadzór nad pracą handlowców

EMP Web to obszerne źródło informacji o działaniach mobilnych handlowców. Z jego poziomu badasz wydajność przedstawiciela w takich aspektach jak np. liczba wizyt u klientów, czas trwania spotkania czy zrealizowane zamówienia.

Rozbudowane raporty i analizy

Jakie produkty sprzedają się najlepiej? Które produkty generują najwyższy przychód? Który handlowiec osiąga największe sukcesy? Tych i innych informacji dostarczą Ci rozbudowane raporty i analizy. Teraz decyzje biznesowe oprzesz więc o dane, nie o przeczucie.

Zarządzanie towarami i cenami

Aktualizacja cen, wprowadzenie nowych towarów czy likwidacja starych pozycji – wszystko to wykonasz za pomocą kilku kliknięć w panelu managera.

Wgląd do kalendarza handlowca

Twój zespół łatwo i szybko zaplanuje swoją pracę. Dzięki wglądowi w kalendarze pracowników zawsze wiesz, gdzie w tym momencie powinien być przedstawiciel.

Raporty geolokalizacji wizyt

Aplikacja SFA lokalizuje urządzenie przedstawiciela handlowego. Z pomocą tej funkcjonalności możliwa jest optymalizacja tras w planie dnia.

Definiowanie ankiet i promocji

Decyduj, jak powinny wyglądać ankiety z wizyt u klienta i jakie dane chcesz zbierać. Twórz również pakiety promocyjne, dopasowane do strategii sprzedażowej firmy.

Z nami masz wszystko pod ręką

Zamień laptopa z systemem ERP na telefon, którego używasz codziennie. Miej swoje mobilne biuro zawsze przy sobie.

S1
S3
S4

Zainteresowany
aplikacją SFA dla handlowców?

Wypełnij formularz i odbierz dostęp do wersji demonstracyjnej!

SYSTEM SFA EMP - FAQ

Narzędzie EMP zawiera w sobie narzędzia niezbędne w firmach, które prowadzą sprzedaż. Są to:

 • system SFA wspierający pracowników w terenie
 • platformę B2B umożliwiającą składanie zamówień przez internet klientom biznesowym
 • sklep internetowy B2C skierowany do klientów końcowych

Systemy EMP skierowane są więc głównie do działów handlowych –handlowców oraz managerów sprzedaży.

Model korzystania z EMP (aplikacji dla przedstawicieli handlowych) to SaaS (Software as a Service). Opłaty za użytkowanie systemów rozliczane są w formie comiesięcznego abonamentu za używane licencje.

Opłata za korzystanie z aplikacji dla handlowców ma formę abonamentu comiesięcznego. Cena za jedną licencję (dla 1 pracownika) kosztuje między 150 a 200 zł – w zależności od funkcji aplikacji.

W zależności od zaawansowania prac integracyjnych z ERP oraz liczby dedykowanych funkcjonalności systemu, wdrożenie może trwać między 7 a 20 dni.

Zalecany jest co najmniej średniej klasy smartphone z systemem Android w wersji 7.0 i dostępem do usług Google. Rekomendujemy również 4-8 GB pamięci RAM.

Wdrożenie systemu SFA, biznesowo zaczyna opłacać się od liczby min. 6 przedstawicieli handlowych.

Nasz system SFA jest zintegrowany z systemami:

 • Streamsoft Prestiż
 • Streamsoft Verto
 • enova365
 • Subiekt GT
 • Sage Symfonia

Stopniowo rozszerzamy listę systemów ERP, z którymi współpracuje EMP. Jeśli więc korzystasz z innego oprogramowania niż wymienione, skontaktuj się z nami – być może właśnie pracujemy nad nowym łącznikiem!

To mówią o nas klienci

Miło nam słyszeć od ludzi pozytywne opinie na temat naszej współpracy.
Oto, co mówią o swoich doświadczeniach z EMP

Dowiedz się, jak szybko EMP Mobile podniesie efektywność pracy Twoich przedstawicieli handlowych!

Zautomatyzuj pracę i skaluj biznes

Zadzwoń, napisz, przyjedź!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon:

Adres:

ul. Waleriana Łukasińskiego 114
71-215 Szczecin

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin