Zaufali nam

  • TRES
  • Sobieski Trade
  • Iglotex
  • Fanex
  • MyCenter
  • Balcerzak

SFA

Wygodna kontrola
działań sprzedażowych

EMP Mobile to system SFA działający jak mobilny CRM.
Dzięki niemu manager sprzedaży może na bieżąco monitorować działania zespołu handlowego, takie jak:
zbieranie zamówień, mobilna sprzedaż, realizacja wizyt czy wypełnianie ankiet.
Aplikacja SFA jest asystentem dzięki któremu, mobilny handlowiec ma w każdej chwili dostęp do potrzebnych mu informacji i zostaje mu więcej czasu na sprzedaż i obsługę klienta.

Skorzystaj z kalkulatora i zobacz, ile zyskasz.

SFA
Sales Force Automation

System SFA to oprogramowanie automatyzujące zadania wykonywane przez zespół handlowy. Profesjonalnie wdrożony system zawiera funkcjonalności mobilnego CRM i ERP, dzięki którym wspiera dział handlowy w zakresie takim jak m. in.: zarządzanie ofertami, składanie zamówień i kontrola ich realizacji, planowanie działań handlowych i kontrola realizacji wizyt.

 
Wypełnij formularz, a nasz doświadczony ekspert wyśle Ci dostęp do wersji demonstracyjnej systemu EMP i przedstawi pełnię możliwości zastosowania i integracji.

Pobierz demo EMP

Funkcjonalności
aplikacji mobilnej

Kalendarz wizyt

Zamówienia

Mapa i geolokalizacja

Ankiety

Baza klientów

Dostęp do dokumentów

Stany magazynowe

Raporty sprzedaży

Promocje i progi rabatowe

Integracja z ERP

Wsparcie procesów sprzedaży:

Szybki dostęp do informacji o kliencie (zamówienia, faktury, zaległości, historia wizyt, dokumenty), informacje o stanach magazynowych produktów, automatyczne raportowanie, kontrola realizacji targetu, optymalizacja tras.

Wizyty, trasy, zamówienia
Wszystko pod ręką

Najważniejsze korzyści:

1. Wzrost efektywności pracy handlowców

Zespół handlowy posiada pełną wiedzę o kontrahencie, towarach i cenach, dzięki czemu może skupić się na skutecznym budowaniu relacji sprzedażowej.

2. Elastyczność narzędzia

EMP Mobile uwzględnia specyfikę działania i potrzeby przedsiębiorstw. Modyfikacja scenariuszy wizyt pracowników terenowych umożliwi dopasowanie ich do procesów sprzedażowych w organizacji.

3. Wygodne planowanie pracy

Dział handlowy w prosty i intuicyjny sposób planuje wizyty u klientów. Aplikacja wylicza najbardziej ekonomiczną trasę i automatycznie optymalizuje trasę.

4. Pełen komfort sprzedaży

Ograniczony przepływ papierowych dokumentów, eliminacja ręcznie zbieranych informacji oraz zamówień od klientów i synchronizacja wszelkich danych w czasie rzeczywistym znacząco wpływa na usprawnienie pracy Twojego mobilnego zespołu i wydłuża czas, który handlowiec może przeznaczyć na budowanie relacji z klientem.

5. Automatyczne raportowanie

Precyzyjne dane i raporty pomagają skuteczniej zarządzać procesami sprzedażowymi i ułatwiają podejmowanie korzystnych decyzji biznesowych. System może wysyłać raporty automatycznie do wybranych osób w organizacji.

6. Optymalizacja kosztów

Minimalizacja kosztów operacyjnych oraz osobowych, związanych z prowadzeniem sprzedaży terenowej.

TRES
“Od dawna wiedzieliśmy, że potrzebujemy takiej aplikacji. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o produkcie EMP Mobile i jej funkcjach od razu zdecydowaliśmy się na implementację.”
Eryk Burzec
Właściciel TRES Sp. z o. o.