Nowości w systemie SFA EMP Mobile

Nowości w systemie SFA EMP Mobile

 

Aplikacja SFA EMP optymalizacje tras

System EMP to platforma IT zawierająca w sobie skuteczne narzędzia wspierające sprzedaż. Jednym z takich narzędzi jest aplikacja SFA EMP Mobile – czyli program dla przedstawicieli handlowych.
 
Mobilny system sprzedaży jest rozwiązaniem, które ciągle jest rozwijane i nabywa coraz więcej funkcjonalności, dzięki czemu staje się coraz bardziej elastyczne i wszechstronne.

Ostatnio pojawiło się w EMP Mobile kilka nowości, którymi dzielimy się w tym artykule.

 

1. Optymalizator tras 🚗🧭🗺

 

Oszczędności, optymalizacja i wzrost efektywności… aplikacja SFA EMP Mobile pomoże handlowcowi zaplanować najkrótszą trasę do kilku punktów. Może on dzięki tej funkcjonalności zaoszczędzić czas oraz wygenerować dodatkowe oszczędności dla firmy (mniejsze wydatki na paliwo).

Dzięki oszczędności czasu, zamiast np. 9 wizyt dziennie zdąży odwiedzić 10 klientów – na pierwszy rzut oka jedna wizyta więcej dziennie to niewiele, ale w skali miesiąca i przy kilku handlowcach wzrost efektywności zespołu będzie już dobrze widoczny.

 

Trasy w EMP optymalizować można na kilka sposobów:

  • automatyczna – aktualna pozycja jest startem i końcem trasy 🧭
  • od najdalszego punktu do najbliższego ⏳
  • od najbliższego do najdalszego punktu wizyty ⌛
  • biorąc pod uwagę czas aktywności zaplanowany podczas wizyty ⏱

 

2. Dynamiczne filtry produktów… i klientów 🗃

 

Mobilny system sprzedaży musi być narzędziem szybkim i praktycznym. Funkcja filtrowania produktów bardzo ułatwia wyszukiwanie towaru podczas składania zamówienia. Poza tym grupy towarów mogą być dowolnie skonfigurowane – daje to możliwość tworzenia grup takich jak np. „towary promocyjne”, „wyprzedaż” czy „produkty z gazetki reklamowej”. Mobilna sprzedaż staje się dzięki temu o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Ale to nie wszystko, EMP Mobile – jak przystało na systemy SFA – oferuje również funkcjonalność działania na wybranych grupach klientów. Tak jak w przypadku produktów, możemy klientów dzielić na grupy: np. pod względem wielkości, priorytetu odwiedzin czy odbieranego asortymentu. Dodatkowo system SFA pokaże nam klientów, których nie odwiedziliśmy w okresie np. ostatnich 30 dni. Daje nam to ogromne możliwości proaktywnego działania na wybranych grupach kontrahentów, oraz gwarancję, że nasi przedstawiciele handlowi nie zapomną o odwiedzinach u żadnego z nich. 🎯

Poznaj naszą aplikację SFA

 

3. Integracja z systemem ERP – Subiekt 🔄

 

To kolejny ERP, obok systemów Streamsoft i enova365, z którym zintegrowana jest platforma EMP. Dzięki temu handlowiec ma natychmiastowy dostęp do dokumentów i historii zamówień klienta. Może podczas wizyty sprawdzić ostatnie zamówienia albo zweryfikować na miejscu status rozliczeń kontrahenta z firmą macierzystą. Jest to ogromne ułatwienie podczas pracy w terenie.

Integracja SFA z Subiekt

 

4. Inne zmiany

 

Oprócz wymienionych wyżej funkcjonalności, w systemie pojawiły się dodatkowe usprawnienia, takie jak:

  • umożliwienie przesłania innego formatu daty z cech systemu Prestiż,
  • optymalizacja synchronizacji dokumentów archiwalnych,
  • umożliwienie grupowego dodawania aktywności,
  • optymalizacja wizualna aplikacji,
  • optymalizacja modułu synchronizacji różnicowej,
  • obsługa oddziałów firmy i stanów magazynowych per oddział.

 

Zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza i umów się na konsultację z naszymi Ekspertami!

 

Umów się na bezpłatną prezentację SFA

Tagi