EMP Mobile

EMP Mobile z w pełni funkcjonalnym trybem offline

WSPARCIE
działu handlowego

EMP Mobile wspiera pracę sprzedawców, którzy wykonują zadania poza siedzibą firmy. Dzięki aplikacji pracownicy mogą korzystać z określonych zasobóww dowolnym miejscu i czasie bez potrzeby używania komputera. Ich praca staje się przez to szybsza i znacznie wydajniejsza. Z kolei Twoja kadra zarządzająca jest w stałym kontakcie z rozproszonym działem handlowym.

Żadnych kompromisów
w zakresie mobilności

Mobilność to nie przyszłość – to teraźniejszość. EMP Mobile łączy najnowsze technologie i trendy z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. W pełni funkcjonalny tryb pracy offline, dostęp do pełnej bazy towarów i kontrahentów, synchronizacja danych w czasie rzeczywistym i zaawansowane narzędzia komunikacyjne sprawią, że Twój zespół nigdy nie będzie zmuszony do częstych powrotów do biura. Mobilna praca nabrała nowego wymiaru.

 
Wypełnij formularz, a nasz doświadczony ekspert wyśle Ci dostęp do wersji demonstracyjnej systemu EMP i przedstawi pełnię możliwości zastosowania i integracji.

Pobierz demo EMP

Funkcjonalności
aplikacji mobilnej

Kalendarz wizyt

Aktywności

Mapa i geolokalizacja

Baza kontrahentów

Dokumenty

Pliki i multimedia

Marże i narzuty

Promocje i progi rabatowe

Galerie produktowe

Elektroniczny podpis

Powiadomienia

Raporty poziomu sprzedaży

Eksport danych

Integracja z ERP

Offline

Wizyty, trasy, zamówienia
Wszystko pod ręką

Najważniejsze korzyści:

1. Wzrost efektywności Twoich pracowników

Mobilny zespół posiada pełną wiedzę o kliencie, towarach i cenach. dzięki czemu może skupić się na skutecznym budowaniu trwałej relacji z kontrahentami oraz sprzedaży.

2. Elastyczność aplikacji

EMP Mobile uwzględnia specyfikę działania i potrzeby przedsiębiorstw. Modyfikacja scenariuszy wizyt pracowników terenowych, które w pełni odzwierciedlą procesy biznesowe zachodzące w firmie.

3. Skuteczne planowanie pracy

Rozproszony dział handlowy wygodnie planuje swoje wizyty u klientów oraz powiązane z nimi trasy. Aplikacja wylicza najbardziej ekonomiczną trasę i automatycznie optymalizuje trasówki.

4. Większy komfort pracy

Ograniczony przepływ papierowych dokumentów, eliminacja ręcznie zbieranych informacji oraz zamówień od klientów i synchronizacja wszelkich danych w czasie rzeczywistym znacząco wpływa na usprawnienie pracy Twojego mobilnego zespołu i skraca czas rozliczeń w Centrali.

5. Rzetelna weryfikacja sprzedaży

Precyzyjne dane i raporty pomagają skuteczniej kierować procesami sprzedażowymi i ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

6. Optymalizacja kosztów

Minimalizacja kosztów operacyjnych oraz osobowych, związanych z prowadzeniem sprzedaży terenowej.

4/5 (3 Reviews)