EMP B2C

Polski rynek
e-handlu

Polski rynek e-handlu jest najszybciej rozwijającym się rynkiem w Unii Europejskiej. W 2017 roku jego wartość szacowano na 40 mld złotych!*. Stwórz swój własny sklep online i zacznij sprzedawać w sieci.

54% polskich internautów kupuje online

Średnie wydatki miesięczne Europejczyków na zakupy w sieci

Ponad 50% konsumentów dokonuje zakupów na urządzeniu mobilnym
*Źródło: E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska
Tworząc EMP B2C wykorzystujemy wiedzę ekspertów. Nasze sklepy powstają w oparciu o profesjonalne oprogramowanie Shoper, które indywidualne dostosowujemy pod Twoje potrzeby. Pełną funkcjonalność narzędzia Shoper znaleźć można na stronie producenta.

Co charakteryzuje
nasze sklepy internetowe?

Przyjazna
nawigacja

3 sekundy – tyle potrzebuje konsument by podjąć decyzję czy sklep jest na tyle atrakcyjny by chciał przeglądać jego ofertę. Projektujemy sklepy tak, by każdy czuł się w nim komfortowo i chciał pozostać jak najdłużej.

Niebanalna
identyfikacja wizualna

Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego tak istotny jest wygląd sklepu już przy pierwszym kontakcie z klientem. „Jak Cię widzą tak Cię piszą”.

Multichannel
pełna zgodność …

…danych towarowych, stanów magazynowych, cen oraz zamówień pomiędzy Twoim e-sklepem, a EMP. Zdobywasz klientów z różnych źródeł bez potrzeby przełączania się i zarządzania na kilku platformach jednocześnie.

4.5/5 (2 Reviews)